Turniej rocznika 2005 w Twardogórze

Relacja z turnieju w Chocianowie - Młodzik 2007

• autor: Trener 2007r., 2019-01-12 21:18

MŁODZIK 2007 (U-12)

Amico Lubin rozegrało wymagający turniej w Chocianowie. Organizatorem zawodów był klub: Zamet Przemków. Nasz zespół zajął 2 miejsce. Brawo dla zawodników za zaangażowanie i grę. Podziękowania dla: kierownika i medyka za pomoc. Podziękowania również dla rodziców  za: doping i transport. Więcej w rozwinięciu.

Do wiadomości wszystkich zawodników, którzy jeszcze nie są świadomi gdzie gramy:

Występujemy w Lidze Halowej OZPN Legnica dla: Młodzików 2006 i młodsi. Jesteśmy w grupie z drużynami: Chojnowianka Chojnów, Stal Chocianów i Zamet Przemków. Gra z zawodnikami starszymi o rok jest bardzo wymagająca. Dlatego też, musimy pracować i starać się więcej od innych. Również nie będziemy się bronić  żadnymi wymówkami, ponieważ one uniemożliwiają rozwój. W każdym turnieju będziemy starać się pokazać z jak najlepszej strony.

Wyniki meczów i bramki:

- Amico Lubin 1-0 Stal Chocianów (Hasulak);

- Amico Lubin 3-0 Zamet Przemków (Chruściel, Świerczyński, Czekajło);

- Amico Lubin 0-1 Chojnowianka Chojnów;

- Amico Lubin 0-2 Stal Chocianów,

- Amico Lubin 2-4 Zamet Przemków (Lipiński, Zając);

- Amico Lubin 0-0 Chojnowianka Chojnów

Tabela końcowa:

1. Chojnowianka Chojnów 12 pkt

2. Amico Lubin 7 pkt (6-7 bramki)

3. Zamet Przemków 7 pkt (5-12 bramki)

4. Stal Chocinaów 6 pkt

Amico Lubin zajmuje 2 miejsce, ponieważ ma lepszy bilans bramkowy w bezpośrednich pojedynkach z Zametem Przemków. Ponadto różnica bramek jest na korzyść Amico Lubin.

Wniosek:

Każdy mecz jest inny. Bez względu z kim i o co grasz, należy grać na maxa do końca. Zapamiętaj: każda bramka zdobyta jest bardzo ważna dla zespołu. Natomiast każda bramka stracona, to cios dla zespołu.

Pozdrowienia dla naszego kontuzjowanego zawodnika. Szybkiego powrotu do zdrowia Hubert !

Kadra:

1.Wernicki Wiktor (br)