Amico Lubin vs. Unia Miłoradzice

TURNIEJ 2008 SZPROTAWA - podsumowanie

• autor: Tomasz W., 2018-12-10 10:18

TURNIEJ 2008 SZPROTAWA - podsumowanie

W ubiegłą sobotę tj: 08.12.2018, rozgrywaliśmy turniej w Szprotawie. W zawodach brało udział 8 zespołów (28 meczy, grając każdy z każdym) takich jak FA Bolesławiec, Zagłębie Lubin, MKUS Zielona Góra, Sprotavia Szprotawa, Miedź Legnica, AP Żaczek, Arka Nowa Sól oraz My :) .

Zagraliśmy w stylu "janosikowym" , już tłumaczę :)

W pierwszym meczu zremisowaliśmy z późniejszymi zwycięzcami turnieju Arką Nowa Sól (wszystkie inne mecze Arka wygrała). W drugim meczu pokonaliśmy Zagłębie Lubin (wicelider turnieju, i też wszystkie inne mecze Zagłębie wygrało) .Po czterech pierwszych meczach byliśmy liderem, i zawodników zgubiła pewność siebie.. odpuścili skupienie i zagrali piłkę podwórkową potykając się o niżej notowany zespół i odejmując sobie ochoty do gry i oddając punkty.. Zostało nam tylko bycie "pewnym" trzeciego miejsca podium..

Lista powołanych:

Lewiński Alan