Młodzik 2005/2006! - 1 kolejka ligi okręgowej młodzików 07.04.2018 r.!

Zaczęliśmy dobrze!

Iskra Kochlice - Amico Lubin 2-7

Krótki opis w rozwinięciu!

Mecz z trudnym i wymagającym rywalem. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. Po kilku minutach przez słabą grę obronną naszej całej drużyny przegrywaliśmy już 0-2. Przy bardzo dobrej skuteczności tego dnia potrafiliśmy jednak jeszcze w tej samej połowie wyjść na prowadzenie 3-2Druga połowa to już dużo lepsza gra naszych chłopców. Bardzo dobre kontrataki i solidna postawa formacji obronnej, doprowadziły do wysokiego zwycięstwa 7-2. Gratuluję. Ten mecz pokazał, że potrzebujemy jeszcze sporej ilości sparingów żeby uzyskać odpowiednią formę. Nawet takich sparingów gdzie zespół będzie tracił bardzo dużą ilość bramek! W najbliższym czasie trener będzie starał się zorganizować kilka dodatkowych sparingów w celu ogrania chłopców.

Przypominam naszym kibicom, piłkarzom, rodzicom, że z drużyną należy być na dobre i na złe. Mecze sparingowe służą temu, żeby ogrywać chłopców (dużą grupę chłopców, nie tylko pierwszą drużynę). Nie zależy trenerowi w sparingach na zwycięstwie za wszelką cenę. Ogrywam chłopców dając im szansę gry. Wynik w sparingach nie ma znaczenia (chociaż przyjemnie jest patrzeć na zespół, który dużo strzela a mało traci). Mogą stracić nawet kilkanaście bramek w jednym meczu (sparingowym) - ważne jest jednak to, żeby w następnym meczu już wyciągnęli wnioski i zagrali zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim chłopcy powinni się cieszyć, że grają i super, że ta gra sprawia im przyjemność. Wiadomo, że trener czasami trochę pokrzyczy, ale jest to podyktowane tylko dobrem dla poszczególnych chłopców i drużyny. Reasumując czy się wygrywa, czy przegrywa, ważne jest to drogi piłkarzu, że zagrałeś najlepiej jak potrafisz a gra w zespole "SCS" Amico Lubin sprawia Ci wiele radości. Trener Krzysztof Górski