ORLIKI 2006 - WEWNĘTRZNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY!

Runda wiosenna Orlików 2007

• autor: Trener 2007r., 2018-03-29 13:14

ORLIKI 2007 (U-11)

Rundę wiosenną zaczynamy po Świętach Wielkanocnych treningami na dworze. W weekendy odbywać się będą turnieje Ligi Trawiastej OZPN Legnica. Terminy turniejów podane są w rozwinięciu oraz inne informacje. Aktualizacja.

Runda wiosenna "Liga Trawiasta OZPN Legnica".

Orliki 2007 Grupa III

1. Amico Lubin
  2. Zagłębie Lubin
  3. Czarni Dziewiń
  4. Mewa Kunice
  5. Prochowiczanka Prochowice
  6. Kaczawa Bieniowice

Terminy rozgrywania turniejów w ramach Rozgrywek Trawiastych Turniejowych sezonu/rundy wiosennej 2018:

2018-04-22 (niedziela) Zagłębie Lubin

2018-04-29 (niedziela) Czarni Dziewiń

2018-05-12 (sobota) Prochowiczanka Prochowice

2018-05-19 (sobota) Kaczawa Bieniowice

2018-05-26  (sobota) Amico Lubin
02.06.2018 (sobota)                                    Mewa Kunice

Ewentualne "Turnieje Finałowe Rozgrywek Trawiastych" planowane są na 17.06.2018r.

Na bieżąco będę informował zawodników na treningach i przez stronę klubu o dodatkowych ważnych informacjach. W turniejach będą uczestniczyć tylko osoby wskazane przez trenera.  Dlatego też proszę o dostępność wszystkich zawodników w treningach i w turniejach, ponieważ każdy ma szansę a czy ją wykorzysta to już sprawa indywidualna.

W rundzie wiosennej trener będzie zdecydowanie jeszcze więcej wymagał, ponieważ są jeszcze trudniejsze tzw. warunki gry. "Narody Model Gry - dział dla Orlików" oraz ćwiczenia domowe, czyli ćwiczenia techniczne i fizyczne należy mieć opanowane. Oprócz podstawowego uczestnictwa w treningach, będzie wymagane olbrzymie zaangażowanie oraz ponadprzeciętne umiejętności piłkarskie.

Informacja dla mniej zorientowanych w temacie:

Źródło do Narodowego Modelu Gry - dział dla Orlików, czyli dla rocznika 2007 str.75 - 97.

Ćwiczenia fizyczne: pompki, przysiady, brzuszki, deska.

Ćwiczenia techniczne: żonglerka, prowadzenie piłki, zwody, drybling, podania i przyjęcia piłki, uderzenia do bramki (strzały). Ćwiczenia wykonujemy prawą i lewą nogą.