Jerzy Dudek

• autor: Artykuł Radio Elka, Tomek Jóźwiak, 2017-06-24 23:55

Amico podsumowało sezon

Artykuł Radio Elka, Tomek Jóźwiak

Salezjańskie Centrum Sportowe Amico Lubin uroczyście zakończyło tegoroczny sezon piłkarski. Władze klubu

podziękowały zawodnikom za sukcesy sportowe, była ceremonia rozdania medali i nagród, a całą imprezę uświetnił wielki turniej, w którym zagrali zawodnicy poszczególnych roczników, a także rodzice, oldboye, trenerzy i sędziowe. Przy okazji wspominano zmarłego rok temu wieloletniego działacza i trenera Amico, Dawida Posłusznego.

Sportowe podsumowanie tegorocznego sezonu lubińskiego Amico odbyło się na boiskach Regionalnego Centrum Sportowego przy hali widowiskowej. Zanim wszyscy spotkali się na stadionie, wcześniej odprawiono uroczystą mszę św. w intencji zawodników, ich rodziców, opiekunów i działaczy Amico. Nabożeństwo w kaplicy małego kościoła odprawił duszpasterz żółto-niebieskich, ks. Krzysztof Rzepecki.Na boiskach RCS-u młodzi zawodnicy z roczników od 2002 do 2010 rozegrali między sobą wewnętrzny turniej. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki. Amico Lubin istnieje już 25 lat. Swoją przygodę z piłką w tym klubie zaczynali m.in. Damian Dąbrowski, Mateusz Szczepaniak czy Filip Jagiełło.

Więcej na stronie http://miedziowe.pl/content/view/84011/55/