brak zdjęć

Info dla grupy Juniorów, Trampkarzy

• autor: luko1946, 2017-06-20 09:56

Informacje ważne dla rocznika 2001, 2002, 2003

W związku z zadeklarowaniem się przez zawodników roczników 2000, 2001, 2002, 2003 uczęszczania do grupy juniorów informuję o zasadach funkcjonowania grupy juniorów.

Więcej=>

Pierwsza i podstawowa zasada na poczet tej grupy każdy rodzic wpłaci składkę 200 zł do 31.08.2017. ( W przypadku normalnie funkcjonującej grupy te pieniążki będą pobierane na składki członkowskie!!!!)  Składka wynosi dlatego 200 zł ponieważ nauczeni sezonem jeszcze trwającym w przedostatnich kolejkach ligowych musieli byśmy wystawić drużynę niekompletną  było tylko 9 zawodników a wiec przytoczę trochę przepisów w przypadku rozwiązania się grupy co następuje.

Kary pieniężne nakładane na kluby (drużyny) za przewinienia mające bezpośredni związek z organizacją rozgrywek i meczów piłkarskich:

Na drużynę zgłoszoną do rozgrywek – za rezygnację z uczestnictwa w rozgrywkach przed ich rozpoczęciem, lecz po ogłoszeniu terminarza rozgrywek danej klasy lub zrezygnowanie z dalszego uczestnictwa w rozgrywkach w czasie ich trwania:

Juniorzy 1000 zł

Za niedokończenie zawodów przez drużynę na skutek jej zdekompletowania, przy czym drużyna ta rozpoczęła i kontynuowała zawody w niekompletnym składzie (mniej niż 11 zawodników)

Juniorzy 300 zł

Za nieusprawiedliwione niestawienie się drużyny na zawody:

Juniorzy 500 zł

Za ukaranie drużyny walkowerem

Juniorzy 200 zł

Za nierozegranie przez drużynę meczu z przyczyn innych – kara wzrasta o 200% a po raz trzeci o 300%

WIEC SPRAWĘ PROSZĘ POTRAKTOWAĆ POWAŻNIE.