JUNIOR CZARNI ROKITKI 2013

Wygrana Orlików 2007

• autor: Trener 2007r., 2017-04-22 12:29

ORLIKI 2007 (U-10)

W sobotę 22.04.2017r. na stadionie Czarni Rokitki, odbył się turniej ligi OZPN dla grupy Orlik 2007, którego organizatorem był klub Czarni Rokitki. Amico Lubin zaprezentowało się bardzo dobrze, zajmując I miejsce. Mimo różnych przeciwności losu wyszliśmy z opresji. Jako faworyci musimy być maksymalnie skoncentrowani i pokazywać w każdym meczu, że to my potrafi grać w piłkę na wysokim poziomie.Duże brawa dla całego zespołu, że pokazał charakter i nieprzeciętne umiejętności piłkarskie. Dziękuję rodzicom za transport. Szczegóły w rozwinięciu.

Wyniki i bramki:

- Amico Lubin 5-0 Chojniczanka Chojnów (2 Zając,Toporowski, Granda, Czekajło);

- Amico Lubin 7-0 Champion Chocianów (2 Zając, 2 Toporowski, Granda, Cisowski, Chruściel);

- Amico Lubin 5-1 Czarni Rokitki (3 Toporowski, Chruściel, Czekajło).

Podsumowanie:

Dominacja i kontrola naszego zespołu na tle innych drużyn, to nasz znak rozpoznawczy. Nasz styl w każdym meczu jest ten sam. Chcemy być jak najczęściej w posiadaniu piłki, stwarzać sytuacje po kombinacyjnych akcjach. Zwracamy również szczególną uwagę na skuteczne pojedynki 1x1 w obronie i w ataku. Te wszystkie aspekty udało nam się zrealizować, ale w dalszym ciągu musimy sobie podnosić poprzeczkę i nie pozwolić sobie na moment dekoncentracji. Brawo, mentalność zwycięscy budujemy z turnieju na turniej. Oby tak dalej.

Kadra do Rokitek:

1.Świętek Cyprian - br