REWAL 2013 OBÓZ SPORTOWY CZ.1

ZARZĄD SALOS RP

• autor: Adm, 2017-04-01 22:56

ZARZĄD SALOS RP

W dniu 01 kwietnia 2017 r. w Warszawie Prezesi naszego klubu uczestniczyli w posiedzenie Zarządu Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej. Na tym corocznym spotkaniu podsumowano  wszystkie ważne imprezy, które zostały zorganizowane w 2016r., a następnie nakreślono plan nowych zadań dla SALOS RP na rok 2017.

Miło było wysłuchać wiele pochwał i ciepłych słów skierowanych przez Prezesa profesora Zbigniewa Dziubińskiego w kierunku naszego klubu za profesjonalną działalność wszystkich  osób SCS Amico Lubin na rzecz dzieci i młodzieży. Kapelan sportowców ks.Edward Pleń poinformował, że w czerwcu nasz były Prezes ks. Piotr Dziubczyński  za wieloletnią pracę, jak również okazji jubileuszu XXV-lecia SALOS RP  otrzyma z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudą odznaczenie państwowe.

Zarząd SALOS RP  oprócz wyróżnień i odznaczeń dla działaczy nie zapomniał o naszych zawodnikach SCS Amico Lubin, którzy za przestrzeganie fundamentalnych wartości jak; pokój przyjaźń, prawda, dobro, sprawiedliwość, wolność i solidarność jak również za wspaniałe występy  na turniejach i meczach zgodnie z duchem i zasadami Fair Play, zostali zaproszeni w czerwcu do Watykanu na udziału w Turnieju organizowanego przez kochanego Ojca świętego Franciszka z okazji V rocznicy wyboru.

Oprócz naszego klubu potwierdzony został udział takich zespołów jak: AS Roma, Lazio Rzym, FC Vatican i wiele innych wielkich klubów.

Na zakończenie turnieju odbędzie spotkanie z Ojcem świętym Franciszkiem i wręczenie pamiątkowych medali.

Wyjazd będzie organizowany przez Zarząd naszego klubu w dniach 01-07.06. 2017.

Koszt to tylko 100 zł resztę pokrywa SALOS RP  oraz Stolica Apostolska w Watykanie.

Prosi o zgłaszanie się do swoich trenerów, tylko do 10 pierwszych chętnych zawodników;