Turniej Orlik Pielgrzymka 2012

Orliki 2006 - 11.02.2017 r. - Liga halowa w Ścinawie

• autor: Krzysztof Górski, 2017-02-13 18:54

Liga halowa w Ścinawie

11 lutego, w Ścinawie, grupa chłopców z rocznika 2006 rozegrała ostatni turniej eliminacyjny w ramach rozgrywek ligi halowej OZPN Legnica. Rozegraliśmy dobre zawody, a trener dał pograć aż 16 zawodnikom! Czekamy teraz na finały w Legnicy, które odbędą się w marcu. Amico Lubin I zagra w najmocniejszym - finale a. Natomiast drużyna Amico Lubin II w finale b lub c. Na finały trener powoła zawodników będących w najlepszej dyspozycji!

Poniżej miejsca z turnieju w Ścinawie.

1. Amico Lubin I - 10 punktów

2. Konfeks Legnica - 9 punktów

3. Odra Ścinawa - 5 punktów

4. Amico Lubin II - 4 punkty

5. Odra Ścinawa II - 0 punktów

Na treningach spotykamy się po feriach. Jeżeli pogoda pozwoli to dodatkowy trening przeprowadzimy już na dworze. Proszę oczekiwać informacji zamieszczonej na stronie internetowej pod koniec drugiego tygodnia ferii. Oczywiście na boiska wybiegną tylko Ci zawodnicy, którzy będą mieli ważne badania lekarskie (szczegółowe informacje kto, do kiedy ma ważne badanie w zakładce orliki 2006 na żółto po lewej stronie). Proszę zatem wyrabiać badania. Pozdrawiam trener.