Igrzyska Futsal Staniątki 2013

ŚW. MIKOŁAJ W AMICO LUBIN

• autor: Adm, 2016-12-05 17:22

ŚW. MIKOŁAJ W AMICO LUBIN

Grudzień to piękny miesiąc dla naszych zawodników, ponieważ w tych dniach przybywa św. Mikołaj.

Od soboty do środy odbyły się zewnętrzne i wewnętrzne Mikołajkowe Turnieje w piłce nożnej, których  organizatorami był nasz Zarząd naszego klubu SCS Amico Lubin oraz wszyscy trenerzy.

Mikołajkowe Turnieje z założenia są radosnym świętem dla sportowców, bowiem nie o wynik sportowy tu chodzi, ale o propagowanie ducha współzawodnictw, o wzmocnienie motywacji do uprawiania sportu i przygotowanie ich do późniejszego udziału we współzawodnictwie sportowym. To również najlepszy czas na nagrodzenie wszystkich zawodników. Oczywiście pieczę nad całymi zawodami sprawował osobiście Św. Mikołaj, który chodził z dużym workiem słodyczy po wszystkich obiektach sportowych i rozdawał je licznie przybyłym zawodnikom.

W zawodach wzięło udział ok.400 zawodników z klubów OZPN Legnica, OZPN Jelenia Góra, jak również reprezentanci wszystkich 12 grup piłkarskich SCS Amico Lubin.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim dobrodziejom i sponsorom, którzy finansowo oraz rzeczowo wsparli organizację turniejów.

.