Igrzyska Futsal Staniątki 2013

Orliki 2006 - 22.10.2016 - Liga w Lubinie

• autor: Krzysztof Górski, 2016-10-25 13:24

22 października, w sobotę, na obiektach RCS w Lubinie odbyła się liga turniejowa w kategorii orlik 2006. Nasze dwa zespoły zaprezentowały się dobrze, zajmując 1 i 3 miejsce. Trener wystawił w tym dniu 18 zawodników. Celem każdego młodego piłkarza powołanego na turniej powinno być godne reprezentowanie klubu i wykorzystanie okazji pokazania się trenerowi z jak najlepszej strony (dajemy z siebie 100 %). Większość chłopców w sobotę ten cel osiągnęła.

P.S. W najbliższym czasie mogą być małe zmiany treningowe. O wszelkich zmianach będę pisał na bieżąco na stronie www a także będę informował na treningach obecnych chłopców. Dziękuję tym rodzicom, którzy na bieżąco usprawiedliwiają nieobecności swoich dzieci. Wydaje mi się, że tak prawidłowo powinna wyglądać współpraca na linii rodzic - trener.