dzisiaj: 232, wczoraj: 145
ogółem: 3 285 092
statystyki szczegółowe
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA SALOS RP W ŁODZI
W dniu 16.09.2016 nasze zespoły SCS Amico Lubin z rocz.2000-01 trener Przemek Zatwarnicki i 2002-03 trener Damian Pieńko uczestniczyli w Mistrzostwach Polski w Łodzi. Nasze dwie drużyny zajęły IV miejsca.
XXIV Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej
Kategoria 11 – osobowa wyniki gier
• Amico Lubin – Salos Suwałki 4:2
• Salos Szczecin – Salos Suwałki 9:1
• Salos Szczecin – Amico Lubin 12:0
• Salos „Dominik” Kraków – Salos Dąbrowa Górnicza 1:1
• Salos Dominik Kraków – Salos Dąbrowa Górnicza 2:1
Mecz o III miejsce : Dąbrowa Górnicza – Amico Lubin 6:3
Mecz o I miejsce: Salos Szczecin – „Dominik” Kraków 2: O
V miejsce – Salos Suwałki.
KLASYFIKACJA MEDALOWA
1. Salos Szczecin
2. „Dominik” Kraków
3. Salos Dąbrowa Górnicza
4. SCS Amico Lubin
Kategoria 6 – osobowa wyniki gier
• Salos Amico Lubin – Salos Szczecin 3:0
• Salos Pogrzebień – Salos Szczecin 11:0
• Salos Pogrzebień – Salos Amico Lubin 9:0
• Salos Poznań Winogrady – Salos Wodna Łódź 4:2
• Salos Poznań Winogrady – Salos Suwałki 6:1
• Salos Suwałki – Salos Wodna Łódź 6:0
Mecz o m-ce V – Salos Szczecin – Salos Wodna Łódź 3:0
Mecz o III m-ce Salos Suwałki – Salos Amico Lubin 6:3
Mecz o I m-ce Salos Pogrzebień – Salos Poznań Winogrady 6 2.
KLASYFIKACJA MEDALOWA
1. Salos Poigrzebień
2. Salos Poznań Winogrady
3. Salos Suwałki
4. SCS Amico Lubin
XXIV Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w Łodzi w dniach 16.09 – 18.09.2016 r. w dyscyplinie PIŁKA NOŻNA 6-osobowa kat.A rocz.1999/2000 .
Lp. | Imię i nazwisko |
1. | DENIS KAMIL |
2. | DOBROWOLSKI PATRYK |
3. | DZIUBCZYŃSKI PIOTR |
4. | GRUCHAŁĄ JAKUB |
5. | MADARASZ SEBASTIAN |
6. | KOŁODYŃSKI RADOSŁAW |
7. | KOZIOŁ DAMIAN |
8. | SŁOTA DAWID |
9. | POPIEL MATEUSZ |
10. | WDOWIAK MACIEJ |
XXIV Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w Łodzi w dniach 16.09 – 18.09.2016 r. w dyscyplinie PIŁKA NOŻNA 11 osobowa kat.B rocz.2001 i Mł
1. | KLEPACKI DAMIAN |
2. | LEŚNIEWSKI MATEUSZ |
3. | MOKRZYCKI PIOTR |
4. | KOŁODZIEJ KRYSPIN |
5. | PANKIEWICZ JAKUB |
6. | PUCHACZ MIKOŁAJ |
7. | WROŃSKI BARTOSZ |
8. | STACHECKI ŁUKASZ |
9. | RZĄSA MATEUSZ |
10. | URBAN MARCIN |
11. | FRANAS JAKUB |
12. | BORAWSKI KORNEL |
13. | PODNIŻNY BARTOSZ |
14. | CZEREP GABRYJEL |
15. | HAPIAK MATEUSZ |
Najbliższa kolejka 1 |