ORLIKI 2006 - TURNIEJ W PARCHOWIE!

PODANIE „MIÓD, MALINA”

• autor: Adm, 2016-07-18 18:42

PODANIE „MIÓD, MALINA”

Świetnie się ogląda takie mecze, gdy dwaj nasi wychowankowie SCS Amico Lubin dominują w Ekstraklasie i są chwaleni oraz wyróżniani przez wszystkie media w Polsce, za piękną grę i wspaniałe bramki .min czytamy:

Szczepaniak miał bezproblemowe wejście do zespołu „Pasów” bo bardzo dobrze zna się z Damianem Dąbrowskim. Razem zaczynali karierę w Lubinie, razem wchodzili do zespołu Zagłębia. To po jego asyście Szczepaniak zdobył zresztą bramkę. - Mieszkamy na jednym osiedlu, a znamy się od małego – mówi Szczepanik. - Na pewno mi pomógł, a drużyna jest bardzo fajna. Nie musiałem od siebie wymagać czegoś wielkiego by wkomponować się w ten zespół. Chłopcy są naprawdę fajni. Nie wiem, czy było widać nasze zgranie z Damianem, ale jego podanie było rzeczywiście „miód, malina”. Fajnie, że poszukał mnie w polu karnym. Oby więcej takich podań.
Cytat z Gazety Krakowskiej

Miałem okazję rozmawiać z Mateuszem Szczepaniakiem, który serdecznie pozdrawia młodych zawodników naszego klubu.