Turniej Żaki Prochowice 2012

FINAŁ TURNIEJU W ROCZ.2008-09

• autor: Adm, 2016-06-24 13:34

FINAŁ TURNIEJU W ROCZ.2008-09

W minioną sobotę 25.06.2016 podopieczni Kazimierza Dziubczyńskiego  z rocz.2008_09 rozegrali Finałowy Turniej Ligi Trawiastej. Całość odbyła się w Wilkowie koło Złotoryi, gdzie do rywalizacji przystąpiło dziesięć najlepszych zespołów, które uczestniczyły przez cały rok w turniejach eliminacyjnych. Drużyny podzielono na dwie grupy. Nasi chłopcy, spotkali się z następującymi ekipami: Wilkowianka Wilków, Sparta Rudna, Konfeks Legnica.

Rywalizacja była niezwykle emocjonująca. Rozegrano w sumie trzy spotkania, które zakończyły się następującymi wynikami:

Amico Lubin - Wilkowianka Wilków 9:1

Sparta Rudna - Amico Lubin 2:1
Amico Lubin - Konfeks Legnica 4:5

Amico Lubin  - FC Góra 0:3 V

Wszystkim zawodnikom gratuluje udanego Turnieju i dziękuję za zaangażowanie we wszystkich meczach, co przyniosło pozytywne efekty i mam nadzieję, że podtrzymamy zwyżkową tendencję w przyszłym sezonie...!"

Dla nas wszyscy zawodnicy są zwycięzcami, dlatego w nagrodę od p.Prezes OZPN Marii Kajdan, każdy uczestnik otrzymał prezent w postaci piłki.

Ja jako trener tego rocznika, pragną serdecznie podziękować za cały wspólny sezon 2015/16:

- Wszystkim uczestniczącym graczom dzisiejszego i poprzednich turniejów za ich obecność i walkę w każdym meczu!

- Wszystkim Rodzicom za powierzenie mi dzieci na zajęcia i turnieje, jak również za wspaniały doping na każdym turnieju!

- Kierownikowi Frankowi za jego obecność, radę i każdą pomoc!

- Darczyńcom i Sponsorom mimo że byli niewidoczni i w dużej mierze anonimowi, często osładzali naszych chłopaków!

Dziękuję i zapraszam we wrześniu!

trener Kazimierz Dziubczyński