10. Krzysztofik Mateusz
  11. Nieśmiertelny Adam
  12. Bihuniak Adrian

Po zimowej przerwie wracamy do rozgrywek ligowych na trawie.

W dniu 4.04.2016 odbył się mecz inaugurujący rozgrywki ligowe. Na początek spotkaliśmy się z Mistrzem Jesieni – zespołem Pogoni Góra. Do przerwy mecz wyrównany choć z lekką przewagą dla nas. Dużo indywidualnych pojedynków. Wszystkie nasze ataki kończyły się na polu karnym gdzie zabrakło strzałów. Przeciwnicy kontratakowali i świetnie dysponowany Igor nie dał się zaskoczyć. Druga połowa zaczęła się od szturmu na bramkę przeciwników , co przyniosło efekt w postaci bramki strzelonej przez Kamila. Coraz częściej przebywaliśmy na połowie gości ale dalej mieliśmy problemy w strzeleniu kolejnego gola. Gdy raz za razem atakowaliśmy bramkę przeciwników, przeciwnik zastosował tzw „obronę Częstochowy” ograniczył się tylko do wybijania piłki do przodu tzw” LAGA”. I po takim jednym wykopie zostaliśmy skarceni za bardzo dobrą grę ofensywną. Przeciwnik doszedł do piłki uderzył wspaniale na bramkę nasz bramkarz świetnie sparował piłkę ale do dobitki już nie miał szans i zrobiło się 1:1. Końcówka wyglądała dramatycznie bo raz za razem atakowaliśmy ale nie mogliśmy się wstrzelić w ten mały prostokąt jakim jest bramka 2x5 m.

Podsumowując chciałbym podziękować wszystkim za walkę bo tej dziś nie zabrakło a takie jak te 10 minut końcowe zawsze bym chciał oglądać od początku do końca w Waszym wykonaniu. Brawo!!!

Zapraszam już w środę godz. 16. 00 na trening troszkę postrzelamy w ten prostokącik nastawimy te celowniki na kolejny mecz.