Turniej rocznika 2005 w Twardogórze

ORLIKI 2006 - I TURNIEJ WEWNĘTRZNY!

• autor: Krzysztof Górski, 2015-10-06 10:43

W dniu 13.10.2015 r. na orliku przy ul. Szpakowej w godz. 16.00-18.30 odbędzie się pierwszy w obecnym sezonie turniej wewnętrzny (piłkarze grupy A i grupy B). Chłopcy zostaną podzieleni na kilka zespołów. Zawodnik, który będzie chciał wziąć udział w turnieju proszony jest o nie spóźnianie się. Obowiązkowo, jak zawsze trzeba posiadać napompowaną piłkę nr 4. Ponadto trzeba mieć aktualne badania lekarskie (podbite przez lekarza medycyny sportowej).

Organizatorzy  turnieju: Krzysztof Górski  -  trener, dwóch lub trzech rodziców - sędziowie, kierownicy drużyn.

Informacja dla rodziców (dotyczy przede wszystkim rodziców zawodników, którzy pojawili się w tym roku) - Na treningach i turniejach wewnętrznych nie sędziujemy (Sędzia ma prawo do pomyłki. W następnym turnieju mogą być inni rodzice poproszeni o sędziowanie). Przede wszystkim nie wcielamy się w rolę II trenera. Wszelkie wskazówki i podpowiedzi dla swojego syna proszę  przedstawić po treningu, turnieju. W trakcie turnieju nie gramy o przysłowiowe "złote kalesony". Ważna jest jakość gry, satysfakcja z występu, nie koniecznie osiągnięte miejsce. Chociaż jedno i drugie może iść ze sobą w parze. Zaangażowanie młodego zawodnika, pomysł na grę, słuchanie trenera i przydatność dla swojej małej drużyny turniejowej jest brane jednak pod uwagę przy wyborze kadry na turnieje zewnętrzne.

P.S. Proszę uregulować składki członkowskie (płacimy do końca pierwszego tygodnia każdego miesiąca).