Kadra Tomek

BARDZO UDANY TURNIEJ ROCZ.2008

• autor: Adm, 2015-09-25 20:08

BARDZO UDANY TURNIEJ ROCZ.2008

W dniu 26.09.2015 zawodnicy SCS Amico Lubin  z rocz.2008-09 trenowani o początku tego miesiąca przez trenera Kazimierza Dziubczyńskiego wyjechali po raz pierwszy na Turniej Ligii OZPN do Chojnowa. Organizatorem tego turnieju był klub Talent Chojnów, który zaprosił drużyny: Miedź Legnica, Czarni Miłkowice, SCS Amico Lubin oraz wystawił dwa swoje zespoły. Nasi młodzi chłopcy nie wystraszyli się przeciwników grając fajnie i skutecznie co przełożyło się na dwa zwycięstwa, jeden remis i tylko jedną porażkę. Brawo chłpcy i oczywiście zapraszam na treningi, na których będzie dalej uczyć się grać w piłkę.

Dziękujemy chłopcom: Gruchała Maksymilian i Oskar, Pachucki Mateusz,  Różański Jakub i Marcel, Urbański Dominik, Siewert Sebastian, Konobiewski Filip, Łabędzki Jakub, Madej Tomasz i Król Arkadiusz.

Podziękowania należą sie drogim rodzicom i opiekunom!!!