REWAL 2013 OBÓZ SPORTOWY CZ.1

ROCZNIK 2006 - STRESZCZENIE ZEBRANIA Z RODZICAMI

• autor: Krzysztof Górski, 2015-09-03 16:08

Zgodnie z obietnicą streszczam informacje z zebrania z rodzicami!

1) Od następnego tygodnia będzie obowiązywał podział na grupy A i B (informacje kto do jakiej grupy jest przydzielony podam w piątek 4 września, wieczorem).

2) 15 września od godziny 18.00 przy ul. Prusa 4 będzie robione obowiązkowe badanie lekarskie (Należy posiadać przy sobie badanie EKG dziecka oraz wypełnioną ankietę badania sportowca. Koszt badania 20 zł).

3) Wstępną informację o terminach treningów w następnym tygodniu podam w piątek 4 września, wieczorem.

4) Organizacja treningów (Przychodzimy systematycznie na treningi, nie spóźniamy się, dłuższe nieobecności obowiązkowo usprawiedliwiamy. Posiadamy napompowaną piłkę nr 4, wodę mineralną, buty sportowe, strój sportowy, sprzątamy po sobie po zakończonym treningu. Rodzice proszeni są o punktualne odbieranie dzieci z treningów).

5) Zachowanie rodziców (Trening prowadzi jeden trener. W razie potrzeby rodzice będą proszeni o pomoc przy asystowaniu. Rodzice nie podpowiadają dzieciom w czasie trwania treningu).

6) Składka członkowska wynosi 30 zł na miesiąc. Treningi odbywają się od września do czerwca. Całość wpłat to suma 300 zł. Jest ona podzielona na 10 miesięcy. Proszę płacić najlepiej od razu za 3 miesiące do 7 dnia każdego miesiąca. Pierwsze wpłaty powinny się pojawić na początku października. Przypominam, że przy przelewie muszą być podane takie informacje jak: Imię i nazwisko zawodnika, nazwa grupy (rocznik 2006), wpłata za jaki okres, imię i nazwisko trenera (trener Krzysztof Górski).

7) W turniejach wewnętrznych biorą udział wszyscy piłkarze (minimum 4 razy na sezon). W turniejach zewnętrznych grają ci piłkarze, którzy prezentują największe umiejętności, systematycznie przychodzą na treningi, dużo myślą na boisku, cały czas są w ruchu, potrafią trafnie - samodzielnie podejmować decyzje na boisku yes. Niestety liczba miejsc na turniejach zewnętrznych jest ograniczona (8-12 osób)frown. Kiedy turniej zewnętrzny będzie organizował nasz klub, trener ma możliwość wystawić dwa zespoły (3 razy w sezonie).

Pozdrawiam: Trener Krzysztof Górski