Zakończenie sezonu

ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Rocznika 2005

nowa-galeria-6235495.jpg nowa-galeria-6235496.jpg nowa-galeria-6235497.jpg

W dniu 05.09.2015 o godzinie 9:30, na boisku Górnika Lubin, zostało zorganizowane spotkanie integracyjne.

W czasie imprezy został rozegrany mecz dzieci kontra dorośli. Żadna strona nie chciała oddać pola. Mimo różnicy wieku walka była bardzo zacięta. Miłą niespodzianką był fakt, że w meczu wzięły udział również mamy. Brawo !!!

W miłej i wesołej atmosferze zostały przeprowadzone konkursy, w których dzieci walczyły o nagrody.

Uczestnicy mogli również odpocząć i napełnić swój brzuch dzięki pizzy, której było aż pięć rodzajów, a którą popijaliśmy colą.yes
Oprócz pizzy były również słodkości smiley

Pogoda dopisała i nie było żadnych niespodzianek.

Zarówno dzieci jak i rodzice czekają na następne takie spotkanie. Liczymy również, że będzie się ono odbywało w jeszcze większym gronie.

Dziękuję wszystkim za miłą zabawę, a prezesom Górnika Lubin za udostępnienie nam boiska.