Finał ligi trawiastej- ORLIKI

ZAKOŃCZENIE SEZONU ROCZNIK 2004 JACH GRZEGORZ

• autor: Grzegorz Jach, 2015-06-27 22:59
ZAKOŃCZENIE SEZONU ROCZNIK 2004 JACH GRZEGORZ

ROCZNIK 2004 JEST NAS NAJWIĘCEJ W CAŁYM AMICO !!!

więcej w rozwinięciu

Sezon 2014/2015 możemy jak najbardziej zaliczyć do udanych.Zdobywaliśmy czołowe miejsca na turniejach.Niektórzy zawodnicy zrobili olbrzymie postępy, inni natomiast są śpiącymi niedźwiadkami czekającymi na przebudzenie.Ważne żeby się starać,ciężko pracować na treningach, słuchać Trenera,a efekty nadejdą z czasem, u niektórych szybciej,a u niektórych troszkę później.

Chciałbym szczególnie podziękować wszystkim rodzicom za różnorodne formy współpracy oraz za organizowanie transportu na każdy trening,turniej czy też sparing. Nie sposób nie wspomnieć również o gorącym dopingu na każdym meczu naszej drużyny, było nas zawsze słychać najgłośniej !!! Mam nadzieje ze tak pozostanie :)))

Za wszystko SERDECZNIE DZIEKUJĘ :D

Czas płynie nieubłaganie, dzieci dorastają,a zapasem nowy sezon, w którym zagramy w wymagającej lidze Okręgowej rocznik 2003/2004. Dla naszych zawodników  będzie to bardzo cenne doświadczenie, które jestem pewny zaprocentuje w przyszłości.

Wszystkim zawodnikom Amico Lubin oraz ich rodzicom życzę pogodnych, udanych,a przede wszystkim bezpiecznych wakacji !!!

Przed nami kolejny sezon w którym czeka nas sporo emocji i niezapomnianych chwil :D