Młodziki II w Pielgrzymce

FINAŁY LIGI TURNIEJOWEJ W GÓRZE - ROCZNIK 2006 - 3 MIEJSCE!

• autor: Krzysztof Górski, 2015-06-24 09:15

FINAŁY LIGI TURNIEJOWEJ W GÓRZE - ROCZNIK 2006 - 3 MIEJSCE!

20 czerwca w Górze odbyły się Finały Ligi Turniejowej dla rocznika 2006. Młodzi zawodnicy trenera Krzysztofa Górskiego zajęli w nich wysokie 3 miejsce!

Wielkie gratulacje. Początkowo turniej nie układał się dla chłopców najlepiej. Mimo wielkiego zaangażowania przegraliśmy pechowo dwa pierwsze mecze. Jednak chłopcy w następnych spotkaniach pokazali swoje nieprzeciętne umiejętności wygrywając dwa spotkania, jedno remisując. Poniżej wyniki:

Amico Lubin - Zagłębie Lubin 0-1

Amico Lubin - Konfeks Legnica 1-2

Amico Lubin - JTS Jawor 2-1

Amico Lubin - KS Polkowice 2-2

Amico Lubin - Chrobry Głogów 1-0

3 miejsce wśród najlepszych zespołów okręgu legnickiego (wystartowało 17 drużyn) nie jest przypadkowe ponieważ w Finałach Ligi Halowej rozegranych w lutym wynik był identyczny.

Wystąpiliśmy w składzie: Tomasz Lemiszewski, Adrian Jankowski, Adam Śliwiak, Adrian Kot, Wojciech Borejszo, Artur Moryń, Gracjan Juszczak, Gracjan Misztela, Maciej Gołembka.

Podsumowując, sezon 2014/2015 należy uważać za bardzo udany. Chłopcy regularnie z uśmiechem na ustach uczęszczali na treningi, brali udział w turniejach zewnętrznych, turniejach wewnętrznych okolicznościowych (Dzień Niepodległości, Mikołajki, Dzień Dziecka). Mierzyli się również w zawodach wewnętrznych.

W turniejach zewnętrznych (trawiastych, halowych) oprócz wymienionych zawodników występowali również: Dawid Rozkosz, Adam Domagała, Seweryn Solecki, Kacper Toporowski, Sebastian Kaczmarek, Szymon Gapiński, Dawid Książek, Oliwier Zabłocki, Łukasz Olek, Michał Strzelczyk, Mateusz Dekiert, Piotr Pietkiewicz, Mateusz Kamiński, Julian Kliber, Szymon Puton, Jakub Gromek, Kacper Kowal, Adam Mieńko. Jedni zagrali więcej inni trochę mniej, niekiedy były to jednorazowe występy, za to ambicji młodym piłkarzom nigdy nie brakowało.

W turniejach wewnętrznych (trawiastych, halowych) i treningach uczestniczyli również: Łukasz Warzocha, Michał Wojcinowicz, Maciej Dziemiańczuk, Dominik Szumczyk, Konrad Mycan, Paweł Tylawski, Piotr Kulik, Gracjan (nowy zawodnik wink). W sumie pod okiem trenera Górskiego piłkę nożną uprawiało 35 młodych zawodników.  Wielkie brawa dla wszystkich yes. Podziękowania również dla pomocnych i wyrozumiałych rodziców.

Trener życzy wszystkim zawodnikom wspaniałych wakacji. Trenujcie codziennie. Do zobaczenia we wrześniu. Pozdrawiam

nowa-galeria-6187050.jpg nowa-galeria-6187052.jpg nowa-galeria-6187053.jpg