Aktualności

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ MŁODZIK 2002 AMICO I LUBIN

• autor: Adm, 2014-11-26 07:31

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 2014/2015 MŁODZIK 2002 AMICO I LUBIN

Po rundzie jesiennej zajmujemy 2 miejsce ze stratą 3 ptk do Pogoni Góra. Mamy największą liczbę strzelonych bramek w lidze 71 – średnia na mecz 5,07 bramki na mecz.

Nasz bilans spotkań w tej rundzie to 12 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażki.

Najwyższa wygrana w lidze: ODRA ŚCINAWA –AMICO  0:13

Dobry mecz,  złapaliśmy przeciwnika od początku meczu i do końca graliśmy konsekwentnie.

Najwyższa porażka: ORLA WĄSOSZ – AMICO  9:2

Wystąpiliśmy w tym meczu bez 6 podstawowych zawodników – ale to banalne wytłumaczenie po prostu w tym meczu błędy jakie popełnialiśmy przy straconych bramkach były karygodne a nasza skuteczność pomimo licznych sytuacji mizerna.

Najlepszy mecz: AMICO – KONFEKS 4:1

Do przerwy prowadziliśmy 1-0, ale  graliśmy niczym Bułgarzy na stojąco. W przerwie po suszarce w szatni II połowę rozegraliśmy perfekcyjną – było w niej pasja,  maksymalne zaangażowanie, bardzo dobre tempo i poziom rozgrywanych akcji po prostu przeciwnik nie istniał. Po meczu rodzice pytali się mnie co Pan chłopcom powiedział w szatni, że II połowę tak zagrali? – drodzy rodzice to tajemnica szatni…

Najgorszy mecz: AMICO I LUBIN – AMICO II LUBIN 3:2

Choć wygrany to jednak najgorszy – daliśmy się zdominować przeciwnikowi a zęby aż mi zgrzytały przez cały mecz.

Przejdźmy do oceny poszczególnych formacji w naszej drużynie:

Bramkarze – nie popełniali przy straconych bramkach rażących błędów, mieli trudne zadanie gdyż w większości meczy to my prowadziliśmy grę i należy ich pochwalić za umiejętność koncentracji, dobrą formę – brawo.

Obrońcy – równa bardzo dobra forma bloku obronnego – na wyróżnienie zasługują Cieśla Mateusz (grał jak  Ronald Koeman)  i Miłosz Zuber – widać iż przy nich pozostali chłopcy zaczynają grać coraz lepiej w obronie. Pod koniec rundy bardzo dobrze zaprezentował się Karol Grabowy, który dzięki swojej postawie wskoczył do składu wyjściowego.

Pomocnicy – napęd drużyny jej serce – bardzo dobra gra  - mamy tutaj bardzo dużo zawodników kreatywnych i inteligentnych piłkarsko – jeśli tylko trzymają się założeń przedmeczowych – gra wzorcowa – w tej formacji mamy zawodników ukształtowanych do TIKI-TAKI J

Napastnicy – nasze żądła – bardzo dobra gra w całej rundzie – do poprawy agresywność i pressing przy odbiorze piłki.

Odkrycie rundy: Mateusz Kucharski – zawodnik świetnie sobie radzący zarówno w ataku jak i w pomocy – potrafiący grać cały mecz na wysokich obrotach oby tak dalej.