ORLIKI 2006 - WEWNĘTRZNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY!

SKRZYDŁA NGO 2014 WRĘCZONE DLA SCS AMICO LUBIN

• autor: Adm, 2014-11-16 22:27

SKRZYDŁA NGO 2014 WRĘCZONE DLA SCS AMICO LUBIN

W dniu 13.11.2014 w Centrum Kultury "MUZA" odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody SKRZYDŁA NGO 2014. Starosta lubiński Adam Myrda nagrodził organizacje pozarządowe, które wyróżniły się w swoją pracą i które w ciągu 4 lat zrealizowały najciekawsze projekty wzbogacające życie lokalnej społeczności. Wśród wyróżnionych był nasz klub SCS Amico Lubin, które w ocenie Pana Starosty było bardzo aktywne w realizacji zamierzonych celów w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Publiczność gorącymi brawami podziękowała nam  i wszystkim za pracę, którą organizacje te wkładają na co dzień po to, żeby innym żyło się lepiej.
Całą uroczystość uświetnił występ znanego polskiego pianisty Waldemara Malickiego, który połączył swoją wirtuozerię z elementami kabaretu.

Słowa podziękowania dla przybyłych zawodników i ich rodziców za przybycie i uświęcenie tej imprezy.