Pobiedziska 24.01.2015 rocznik 2005

Omówienie meczy 5,6,7 rocznika 2003

• autor: Adm, 2014-10-01 15:04

Omówienie meczy 5,6,7 rocznika 2003

Wyniki ostatnich meczy drużyny Młodzik II:

Konfeks Legnica - Amico II Lubin 1:1 (0:1)

Amico II Lubin - Zagłębie II Lubin 3:5 (1:1)

Amico I Lubin - Amico II Lubin 3:2 (3:1)

W dniu 04.10.2014 (sobota) odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Amico II Lubin, a Bieniowicami o godz. 12.30. Zbiórka  na stadionie RSC o godz.11.40. Przepraszam za wcześniejszą pomyłkę. Dziękuję rodzicom którzy bacznie śledzą nasze poczynania w terminarzu na stronie OZPN Legnica. Grupa Młodzik. Reszta chłopców, którzy się nie załapią do meczowej 16 zagra w piątek 3.10.2014 z grupą Pana Grzesia na ul. Szpakowej na Orliku.

W rozwinięciu streszczenie z meczy  5,6,7=>

Konfeks Legnica - Amico II Lubin 1:1 (0:1)

W dniu 17.09.2014 na obiekcie w Legnicy przy ul. Grabskiego odbył się 5 mecz ligi Młodzik OKRĘGOWA rocznika 2002. Zawodnicy trenerów Rafała i Damiana pokazali się z bardzo dobrej strony. Zagraliśmy z dwoma zawodnikami Pana Grzegorza Jacha z rocznika 2004 którzy są już zgłoszeni do ligi i mogą uczestniczyć w Ligowych Rozgrywkach. Nie odbiegali od naszych zawodników , wręcz przeciwnie wnieśli dużo do naszej gry. Graliśmy na sztucznej nawierzchni i bramki zostały ustawione na 5 metrze od bramek dużych „POWSTAŁO LOTNISKO”. Było bardzo ciepło. Chłopcy po 50 minutach nie mieli już ochoty na grę. Gdy się popatrzało na ławkę rezerwowych nikt nie miał ochoty na wejście mimo że prowadziliśmy 1:0. Niestety w przedostatniej minucie meczu straciliśmy bramkę na 1:1.

1.Borawski Kornel -8.Burdzy Wiktor -8,  3.Wingert Piotr-7, 4.Gajda Maksymilian -9, 5.Jankowski Norbert - 4, 6. Matuszewski Kamil -6, 7.Nieśmiertelny Adam -7, 8.Nowacki Kamil-5, 9.Pieńko Tomasz-9, 10.Rakowiecki Michał-7, 11.Sobczak Kacper-6, 12. Wołowski Igor-7, 13.Rosół Sebastian -5, Świekatowski Dawid -5.

Amico II Lubin - Zagłębie II Lubin 3:5 (1:1)

W dniu 20.09.2014 na obiekcie RCS ul. Odrodzenia  odbyły się Pierwsze GRAN DERBI Lubina. W pierwszej połowie   bacznie dawaliśmy rade młodszym kolegom z rocznika 2004. Po przerwie nawet wygrywaliśmy 2:1 ale środowy mecz z Konfeksem Legnica dał się we znaki. Po meczu Trener Zagłębia Lubin Stanisław Kwiatkowski powiedział że to był jeden z lepszych meczy jakie widział. Ja odpowiedziałem, że trochę nie mieliśmy sił co jest widoczne na filmie który dostaliśmy do analizy. Dziękuję rodzicom którzy fantastycznym dopingiem stworzyli prawdziwe „El clasico”.Punktacja dla rodziców -10”. Dziękuję również fanom z Zagłębia Lubin którzy również świetnie bawili się na trybunach. Nie jeden zespół pierwszoligowy chciałby mieć takie wsparcie na trybunach. Ocen za ten mecz nie będzie, każdy z zawodników dostał mecz na płycie do analizy. Analiza ma być następująca:

ile razy był zawodnik przy piłce. Tłumaczone było to na treningu.
Ile miał strat, niecelne podania
Ile miał odbiorów, celne podania

Amico I Lubin - Amico II Lubin 3:2 (3:1)

W dniu 27.09.2014 na obiekcie RCS ul. Odrodzenia  odbyły się Pierwszy Bratobójczy Pojedynek Amico I Lubin a Amico II Lubin. Przed meczem trenerzy obu zespołów walczyli w prasie na słowa. Trener Dawid  mówił że puści płytę i idzie do Ranczo posłuchać muzyki Przyjdzie i wynik ma być 5:0. Trener Damian mówił że Trener Dawid będzie musiał znosić swoich zawodników bo będą tak przemęczeni. W czasie meczu były ostre pokrzykiwania z ławki do swoich zawodników jednego jak  i drugiego trenera. Do przerwy Amico II Lubin przegrywało 3:1. W drugiej części spotkania zaczęliśmy grać jak Barcelona. Niestety  nie wytrenowaliśmy jeszcze Mesiego ani Neimara który by wykorzystywał każdą sytuację. Mimo wielu okazji do strzelenia bramki udało nam się strzelić tylko jedną. Trener Dawid po meczu powiedział że wynik poszedł w świat i nikt za miesiąc nie będzie pamiętał w jakim stylu były zdobyte te punkty. Po chwili się zrehabilitował. Gratuluję postawy. Mam nadzieję że młodsi koledzy na stałe porzucili już pampersy i w każdym spotkaniu będą prezentować taką formę i nastawienie jak w meczu derbowym. Z Bieniowicami do przodu. Trener Damian powiedział, że jego Barcelona powoli się rozkręca a wyniki kiedyś przyjdą. Mimo że trenerzy przed meczem skakali sobie do gardeł to po meczu ich zawodnicy stworzyli świetną atmosferę. Wszyscy złapali się  za ramiona zatańczyli i zaśpiewali gromkim głosem ”TAK SIĘ BAWI I WYGRYWA AMICO”. To był najpiękniejszy moment tego meczu.

Oceny za mecz

1.Borawski Kornel -8.Burdzy Wiktor -8,  3.Cieleń Tymoteusz -4, 4.Dobrakowski Marcel -3, 5.Jankowski Norbert - 7, 6. Matuszewski Kamil -6, 7.Nieśmiertelny Adam -7, 8.Nowacki Kamil-8, 9.Pieńko Tomasz-8, 10.Rakowiecki Michał-6, 11.Sobczak Kacper-7, 12.Trybulski Antoni -5,13.Hapiak Mateusz -6, 14.Rząsa Mateusz 4, 15. Wołowski Igor-8, 16.Podniżny Bartek-4.

W dniu 4.10.2014 sobotę odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Amico II Lubin a  Bieniowicami o godz. 12.30. Zbiórka o godz. 11.40.. Przepraszam za wcześniejszą pomyłkę. Dziękuję rodzicom którzy bacznie śledzą nasze poczynania w terminarzu na stronie OZPN Legnica. Grupa Młodzik. Reszta chłopców którzy się nie załapią do meczowej 16 zagra w piątek 3.10.2014 z grupą Pana Grzesia na ul. Szpakowej na Orliku.