Mecz: Amico Lubin 4 – 2 Kuźnia Jawor
Bramki:
2 Tarko J; Konefał W; Sołtys Damian.

Relacja z meczu:

Amico Lubin rozegrało bardzo trudny mecz z groźną Kuźnią Jawor. W pierwszej połowie grali tylko goście. Gospodarze opalali się i przyglądali się grze przeciwnikom. Prezenty rozdane przy stałych fragmentach gry wykorzystała drużyna przyjezdna. Po pierwszej połowie 0 – 2 dla gości.W przerwie trener musiał dokonać prawdziwej rewolucji. Doszło do paru zmian w składzie. Zmiana systemu gry, styl prezentowany a przede wszystkim motywacja zawodników była bardzo ważna. Tzw. chaos w głowie został zamieniony na rozsądek i optymizm w grze.Druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu. Zawodnicy z Lubina zaczęli wreszcie grać z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem. Upragnione bramki w drugiej połowie padły po składnych akcjach całego zespołu. Gole dla Amico zdobywali: 2 Tarko, Konefał i Damian Sołtys, który zrobił najlepszą zmianę. W drugiej połowie z gości zeszło powietrze natomiast gospodarze pokazali jak się gra w piłkę do końca. Wygrała drużyna, która była lepiej przygotowana mentalnie, motorycznie i taktycznie. Brawa dla zespołu za drugą połowę.

UWAGA !

Proszę cały zespól, aby wyciągnął wnioski na przyszły mecz z pierwszej połowy. Proszę przemyśleć w jakim celu wychodzimy na boisko i o co gramy. Za tydzień ostatni mecz na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja. Pokażmy i w tym meczu, że zajęcie przez nas pierwszego miejsca w lidze, to nie przypadek.