ORLIKI 2006 - TURNIEJ W KRZYWEJ (24.10.2015)

AMICO ŚWIĘTUJE DZIEŃ DZIECKA

• autor: luko1946, 2014-05-30 14:20

AMICO ŚWIĘTUJE DZIEŃ DZIECKA

W dniu 31.05.2014r. nasz klub SCS Amico Lubin, był organizatorem Turnieju Piłkarskiego „Amico świętuje Dzień Dziecka” dla  grupy ORLIK (rocz.2003/04). Na lubińskim stadionie RCS w Lubinie przy ul.Odrodzenia zmagały się ze sobą będą zespoły z okręgu legnickiego. min: Chojnowianka Chojnów, Zagłębia Lubin, Iskra Kochlice, Dąb Siedliska i SCS Amico Lubin. Bardzo dobrze wypadły nasze zespoły, które zajęły I miejsce (Trener Damian Pieńko) oraz trzecie miejsce młodszy zespół  SCS Amico II (trener Grzegorz Jach).

Wyniki turnieju ORLIK organizator Amico Lubin 31.05.2014

1. Amico I Lubin

2 .Zagłębie I Lubin

3. Amico II Lubin

4. Iskra Kochlice

5. Zagłębie II Lubin

6. Chojnowianka

7. Dąb Siedliska

8. Amico III Lubin

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych występów oraz dziękujemy trenerom, działaczom oraz rodzicom za ich pomoc w organizacji turnieju.

***********************************************************************

Zarząd SCS Amico Lubin dziękuje Ministerstwu Sportu i Turystyki, Urzędowi Miasta i Zarządowi Powiatu  Lubina za pomoc w postaci dofinansowania naszej wspaniałej Rodzinnej imprezy sportowo- rekreacyjnej.