statystyki szczegółowe

Aktualności

MECZ TRAMPKARZY W ŚCINAWIE

• autor: Adm, 2013-04-24 19:31

W dniu 27.04.2013r. o godz.11.00 w Ścinawie, odbył się mecz mistrzowski Trampkarzy Ligi Okręgowej OZPN Legnica pomiędzy zespołami Odra Ścinawa - SCS Amico Lubin.

Relacja z meczu: Odra Ścinawa - Amico Lubin grupa trampkarze (1998/1999/2000r.)

Odra Ścinawa 1 - 6 Amico Lubin (Kędziora K - 2.,Leśniewski M.- 2 , Dziubczyński P., Kacperski M.)

Przebieg meczu:

Mecz ze wskazaniem dla Amico Lubin. Goście skutecznie próbowali swoich sił w ataku. Zawodnicy z Lubina zdobyli 6 bramek. Nasza gra w defensywie spisywała się dość dobrze.
W pierwsze połowie Amico umiejętnie grało atak pozycyjny. 2-0 po pierwszej połowie.
W drugiej połowie meczu goście (Amico) często grało z kontrataku, co przyniosło efekty w postaci 4 bramek. Lubinianie po raz kolejny umiejętnie stosowali przejście z obrony do ataku, który został skutecznie realizowany przez naszych zawodników. Większość zawodników zagrało na miarę swoich możliwości. Jedna bramka została stracona po błędzie obrońców. Trzymanie tzw. „linii w obronie” i granie w strefie to bardzo ważny element gry. Gole dla naszego zespołu zdobyli: 2 Kędziora, 2 Leśniewski, Dziubczyński i Kacperski.