Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w futsalu Suwałki 2011

TRENiNGI SALA 2022

ZAJĘCIA NA DLA ROCZNIK 2012-14

Poniedziałek i środa o godz.15.45 sala BALON przy ul.Wierzbowej, zajęcia prowadzona przez trenera Tomasza Wójcika.

ZAJĘCIA DLA ROCZNIK 2007/08

Poniedziałek o godz.17.15 oraz piątek o godz.16.30 sala BALON przy ul.Wierzbowej, zajęcia prowadzona przez trenera Marcina Dudziaka.

ZAJĘCIA DLA ROCZNIKA 2011

Środa o godz.17.15 oraz piątek o godz.17.45 sala BALON przy ul.Wierzbowej, zajęcia  prowadzone przez trenera Grzegorza Jacha.

ZAJĘCIA DLA ROCZNIKÓW 2009/10

Środa o godz.18.30 oraz piątek o godz.19.00 sala BALON przy ul.Wierzbowej, zajęcia prowadzone przez trenera Grzegorza Jacha.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z HALI SPORTOWEJ NALEŻĄCEJ DO SALEZJAŃSKIEJ SZKOŁY PODSTWOWEJ DLA KLUBU SPORTOWEGO „AMICO”

• Hala sportowa jest administrowana przez Salezjańska Szkołę Podstawową.
  • Korzystanie  z  hali  odbywa  się  po  uzgodnieniu  z  Dyrektorem Szkoły  w  oparciu harmonogram.
  • Wszystkie osoby znajdujące się na terenie obiektu winny bezwzględnie Podporządkować się wskazówkom i uwagom administratora obiektu.
  • Dzieci i młodzież z Klubu „Amico” wchodzą na Hale Sportową pod nadzorem trenera.
  • Trener zobowiązany jest sprawdzić przed wejściem na obiekt stan techniczny obiektu i szatni i powiadomić administratora o wszelkich usterkach.
  • Do hali sportowej nie mogą wchodzić osoby których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub które są pod działaniem środków odurzających (dotyczy dorosłych).
  • Obowiązkiem osób korzystających z hali sportowej jest: pozostawienie okryć zewnętrznych i obuwia w szatni, założenie właściwego obuwia sportowego z białą podeszwą (czystego, niepozostawiającego podczas użytkowania hali sportowej zabrudzeń, rys itp.) przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu z przyrządów sportowych znajdujących się w wyposażeniu hali utrzymanie czystości i porządku na terenie hali sportowej, szatni i pomieszczeniach sanitarnych podporządkowanie się poleceniom osób prowadzących zajęcia lub pracowników za funkcjonowanie obiektu.
  • Zajęcia grup szkolnych korzystających z hali sportowej powinny odbywać się w obecności trenera. Wejście grupy na halę powinno odbywać się za jego zgodą.
  • Prowadzący zajęcia (opiekun grupy) zobowiązany jest do zapoznania swoich podopiecznych z regulaminem oraz zasadami korzystania z obiektu, odpowiada także za stan czystości i porządku w szatniach i pomieszczeniach sanitarnych hali po każdych zajęciach.
  • Osoby niszczące sprzęt, urządzenia hali sportowej oraz dewastujące obiekt ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
  • Rodzice i prawni opiekunowie przywożący dzieci autami parkują na parkingu przy hali sportowej bez wjazdu na teren parafii.
  • Zakazuje się osobą oczekującym na dzieci palenia papierosów przy hali sportowej i w jej otoczeniu. Osoby łamiące ten punkt regulaminu mogą być poproszone przez Administratora o opuszczenie obiektu i jego terenu.
  • Rodzice i prawni opiekunowie nie mogą przebywać na hali sportowej w czasie trwania treningu ze względu na trwająca pandemie do odwołania.
  • Dzieciom i młodzieży oczekującej na trening zakazuje się kopania piłka po krzewach znajdujących się koło obiektów sportowych
  • W całym obiekcie i jego pomieszczeniach obowiązuje bezwzględne przestrzeganie przepisów bhp i p. poż.
  • Administrator obiektów sportowych może kontrolować wszystkie zajęcia, a w razie stwierdzenia uchybień -zakazać korzystania z hali sportowej.
  • Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z terenu hali sportowej, niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania w sprawach o wykroczenie.
  • Administrator i obsługa hali sportowej sprawuje nadzór nad przestrzeganiem niniejszego regulaminu. Wszystkie osoby przebywające na terenie hali sportowej zobowiązane są do podporządkowania się ich nakazom.